Оренда подобових квартир у Львові без посередників

Двокімнатні квартири

Апартаменти на Гнатюка

Подобові квартири у Львові

2 кімнати
3поверх
6гостей
3ліжка
від 800 грн
Академіка Гнатюка 3

Апартаменти з двома ізольованими спальнями у центрі

2 кімнати
3поверх
6гостей
3ліжка
від 800 грн
Князя Мстислава Удатного, 5

Двокімнатна квартира в центрі на Гнатюка

2 кімнати
2поверх
4гостей
2ліжка
від 650 грн
Академика Гнатюка 3

Двокімнатна квартира пл. Д. Галицького VIP класу

2 кімнати
3поверх
4гостей
2ліжка
від 900 грн
пл. Данила Галицького 15

Апартаменти на центральному проспекті Свободи

2 кімнати
3поверх
4гостей
2ліжка
від 700 грн
пр. Свободи 1/3

Апартаменти люкс класу на Свободи

2 кімнати
3поверх
4гостей
2ліжка
від 800 грн
пр. Свободи 11

Найбільше Львів відвідується у вихідні дні – це досить таки зручно для переважної кількості жителів інших міст України. Збираючись в таку подорож до Львова, який вважається українською Прагою, кожен намагається взяти з собою мінімальну кількість речей. Саме тому питання перебування в цьому гостинному місті має велике значення – адже кожна людина хоче мати комфортні умови для відпочинку і облаштування побуту.

Подобова оренда квартир у Львові – це саме те, що давно і успішно замінило послуги готелів і хостелів. Зняти квартиру у Львові зараз надзвичайно просто і зручно, особливо, якщо звернутися за допомогою до професіоналів.

Агентство leo-apartment.com пропонує гостям міста квартири з всіма зручностями, які гарантуватимуть вам справжній затишок и повноцінний відпочинок. Двокімнатні квартири у центрі Львова дозволять вам отримати насолоду від перебування у самому центрі туристичної столиці. Як показує наша практика – саме вони користуються найбільшим попитом, адже таке житло у Львові найкраще підходить для пари з дітьми. Окрім них, двохкімнатні квартири цікавлять і тих, хто подорожує у великій компанії.

Надзвичайно зручні умови проживання, комфорт і домашній затишок, можливість користуватися всім благами цивілізації , і найголовніше – розумна ціна оренди – це саме те, що відрізняє квартири у Львові щодобово без посередників

Надаючи перевагу подобовій оренді, ви гарантовано виграєте в фінансовому плані, а також суттєво економите свій час. Двохкімнатні квартири на пл. Ринок у Львові нададуть можливість постійно перебувати у центрі цікавих подій, які постійно проходять у місті Лева. Ми пропонуємо вам щодобово квартири на будь-який смак і гаманець.

Повну інформацію про те, куди ви зможете тимчасово заселитися в нашому місті, ви отримаєте безпосередньо на сторінці сайту компанії leo-apartment.com.


Запит бронювання

Ваше Ім’я: *

Ваш Телефон: *

Email:

Виберіть тип квартири:

Особисті побажання:

Дата заїду: *

  ваш вибірOK

Дата виїзду: *

  ваш вибірOK