Оренда подобових квартир у Львові без посередників

Однокімнатні квартири

Квартира студія навпроти Форум Львів

1 кімнати
2поверх
2гостей
1ліжка
від 650 грн
Пантелеймона Кулиша, 42

Vip апартаменти на Стефаника

1 кімнати
2поверх
4гостей
3ліжка
від 900 грн
Стефаника 11

Однокімнатна квартира біля оперного театру

1 кімнати
3поверх
3гостей
2ліжка
від 550 грн
Ляйнберга, 2

Однокімнатна квартира по вул. Менцинського

1 кімнати
2поверх
4гостей
2ліжка
від 500 грн
Модеста Менцинского 3

Затишна однокімнатна квартира на Медовій

1 кімнати
2поверх
2гостей
1ліжка
від 550 грн
Медова 6

Однокімнатна квартира VIP класу в центрі

1 кімнати
3поверх
2гостей
1ліжка
від 900 грн
пл. Данила Галицького 15

Однокімнатна квартира на Осмомисла

1 кімнати
2поверх
3гостей
2ліжка
від 500 грн
пл. Князя Ярослава Осмомисла, 2

Щодня Львів приймає кілька сотень туристів і гостей міста, а також тих, хто прибуває сюди у відрядження. Всі відвідувачі приїжджають з різною метою і на різний термін, але кожен з них обов’язково хоче перебути дні поза власним домом з максимальним комфортом.

Зняти квартиру у Львові в цьому випадку є найкращим варіантом вирішення проблеми для всіх. Якщо ви турист і подорожуєте невеличкою компанією – однокімнатні квартири у центрі Львова гостинно прихистять вас на всі дні, які ви плануєте бути тут. Leo-apartment.com пропонує квартири подобово у Львові від економ до vip-класу. Завітавши на наш сайт, ви без особливих проблем зможете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, який влаштує вас і ваших друзів.

Однокімнатні квартири на пл.Ринок у Львові нададуть можливість максимально зекономити час. Живучи безпосередньо в історичному центра міста, ви зможете відвідати всі музеї, побачити пам’ятки історії, а найголовніше – матимете змогу гуляти допізна вечірнім Львовом./Однокімнатні квартири на пл.Ринок у Львові нададуть можливість максимально зекономити час. Живучи безпосередньо в історичному центра міста, ви зможете відвідати всі музеї, побачити пам’ятки історії, а найголовніше – матимете змогу гуляти допізна вечірнім Львовом.

Подобова аренда квартир у м. Львові вигідна й тим, що вам не треба брати з собою в дорогу масу потрібних речей. Однокімнатні квартири у Львові, які ми рекомендуємо, повністю забезпечать вас всім необхідним. Ви зможете прийняти душ або ванну, попрати і попрасувати одяг, скористатися Інтернетом. Окрім того, подобова аренда квартир у Львові передбачає можливість правильно харчуватися, Адже при бажанні ви завжди матимете змогу приготувати самостійно смачний обід чи вечерю – затишна кухня з повним набором посуду надасть вам цю можливість. Багато варіантів однокімнатних квартир дозволяє поселитися там цілій сім’ї. Тому житло у Львові для чотирьох за цілком прийнятну ціну – це повністю можливо. А для тих, хто подорожує автомашиною, оренда квартир у Львові щодобово включає в більшості випадків і наявність безкоштовного паркування.

Повну інформацію про те, куди ви зможете тимчасово заселитися в нашому місті, ви отримаєте безпосередньо на сторінці сайту компанії leo-apartment.com.


Запит бронювання

Ваше Ім’я: *

Ваш Телефон: *

Email:

Виберіть тип квартири:

Особисті побажання:

Дата заїду: *

  ваш вибірOK

Дата виїзду: *

  ваш вибірOK