Аренда посуточных квартир

Користувацька угода

КОРИСТУВАЦЬКА УГОДА

Ця Угода визначає умови використання сайту leo-apartment.com і правила надання послуг.

1. ОСНОВНІ ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Орендар (наймач) — це фізична або юридична особа, яка бере у тимчасове користування нерухоме або рухоме майно. У договорі оренди це — сторона, якій передано майно в оренду за окрему плату у тимчасове користування.

1.2 Орендодавець — фізична або юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства України, яка здає майно (землю, нерухомість) в оренду.

1.3. При спільному згадуванні Орендодавець і Орендар також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».

1.4. Адміністрація сайту  правовласник сайту http://leo-apartment.com.

1.5. Апартаменти (квартираце найм житлового приміщення для короткочасного проживання. Ця послуга призначена для мандрівників, людей у відрядженні або відпустці. Будучи альтернативою готелям, подобова оренда зазвичай передбачає самообслуговування мешканців (орендарів). Послугу подобової оренди апартаментів надає: власник (Орендодавець) апартаментів, орендар апартаментів (суборендар), апарт-готель, міні-готелі.

1.6. Бронювання процес, який полягає в тому, що Орендар, чи його довірена особа домовляється з Орендодавцем  про те, що обрані апартаменти будуть зарезервовані на його ім’я та на домовлені дати.

1.7. Завдаток  грошова сума, яку орендар повинен сплатити орендадавцю для підтвердження бронювання апартаментів, яка являється авансом. Тим самим орендодавець зобов’язаний закріпити бронювання  апартаментів на обрані дати орендарем. Це є своєрідною гарантією для сторін.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Угода є договором-офертою між Орендодавцем і Орендарем.

2.2. Ця Угода про бронювання апартаментів укладається між Орендодавцем  і будь-яким Орендарем. . Орендодавець і Орендар в сукупності іменуються «Сторонами».

2.3. Бронюючи апартаменти в порядку, визначеному цією Угодою, Орендар погоджується з цією Угодою.

2.4. Орендодавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття. При незгоді Орендаря з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту leo-apartment.com.

3. ОПЛАТА ОРЕНДИ АПАРТАМЕНТІВ

3.1. Вартість однієї доби вказується поруч з певним найменуванням Апартаментів на сайті leo-apartment.com. Ціна вказана на звичайні (будні) дні, в св’яткові та вихідні дні ціна змінюється і визначається орендодавцем (адміністратором).

3.1. Для підтвердження бронювання апартаментів необхідна передоплата (завдаток) у розмірі однієї доби проживання. Сума завдатку може змінюватись в залежності від попиту, свят, чи фестивалів на ці дати бронювання.

3.2. Здійснюючи бронювання у Орендодавця, орендар приймає та погоджується з правилами скасування та правилами, які діють у разі незаїзду, і з усіма додатковими умовами і правилами, що мають відношення до вашого візиту.

3.3. Варто зазначити, що при незаїзді або відміні бронювання Орендарем передоплата (аванс) не повертається!

-

Аренда жилья посуточно Ми даруємо вам $ 18 на подорожі